Aerotec Sűrített levegős kifújó pisztoly 1/4 (6,3 mm) 10 bar
Gyártó: Aerotec
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Aerotec Sűrített levegős kifújó pisztoly 1/4" (6,3 mm) 10 bar A sűrített levegős fúvóka rövidAnyag: alumínium Csatlakozás: Standard SK csatlakozó • Maximális nyomás: 10 bar · Könnyen adagolható.Ez a szöveg gépi fordítással k...
Termékazonosító: 873791
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 890 Ft/db)
3 890 Ft
A sűrített levegős fúvóka rövid
Anyag: alumínium Csatlakozás: Standard SK csatlakozó • Maximális nyomás: 10 bar · Könnyen adagolható.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Alumínium ház.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Levegőfelhasználás: 120 l/min · Szerszámbefogó: 1/4" (6,3 mm) · Súly: 200 g · Üzemi nyomás (max.): 10 bar
| Szerszámbefogó | 1/4" (6,3 mm) |
|---|---|
| Üzemi nyomás (max.) | 10 bar |
| Súly | 200 g |
| Termék típus | Sűrített levegős kifújó pisztoly |
| Termékazonosító | 873791 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Aerotec |
| Cikkszám | 595517 |
| Súly | 226 g |
| Vonalkód | 4260135770421 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.