Sűrített levegős készülékek
Aerotec Sűrített levegős egyenes csiszoló 6.3 bar Hordtáskával
Gyártó: Aerotec
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Aerotec Sűrített levegős egyenes csiszoló 6.3 bar Hordtáskával
Termékazonosító: 869819
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 19 990 Ft/db)
19 990 Ft
| Jellemzők | Hordtáskával |
|---|---|
| Levegőfelhasználás | 180 l/perc |
| Üzemi nyomás (max.) | 6.3 bar |
| Fordulatszám (max.) | 22000 fordulat/perc |
| Súly | 920 g |
| Termék típus | Sűrített levegős egyenes csiszoló |
| Termékazonosító | 869819 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Aerotec |
| Cikkszám | 595514 |
| Súly | 942 g |
| Vonalkód | 4260135771374 |
Sűrített levegős készülékeinkkel hatékonyan végezhet el minden barkácsmunkát. Metabo, Aerotec, Hazet, Einhell és KS Tools márkák széles választékából válogathat, legyen szó szögbelövőkről, szegecselő pisztolyokról vagy komplett készletekről. A Mannesmann 15350 szögbelövő és a Hazet 9037SPC is népszerű választások.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.