Levegő kompresszorok
Aerotec OL 197- 10 RC Sűrített levegős kompresszor 10 l 10 bar
Gyártó: Aerotec
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Aerotec OL 197- 10 RC Sűrített levegős kompresszor 10 l 10 bar
Termékazonosító: 849684
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 142 990 Ft/db)
142 990 Ft
| Teljesítmény | 1500 W |
|---|---|
| Szívóteljesítmény | 200 l/perc |
| Szállítási teljesítmény | 120 l/perc |
| Üzemi túlnyomás | 10 bar |
| Fordulatszám (max.) | 2900 fordulat/perc |
| Kazán-tartalom | 10 l |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Hossz | 475 mm |
| Szélesség | 315 mm |
| Magasság | 535 mm |
| Súly | 15 kg |
| Termék típus | Sűrített levegős kompresszor |
| Termékazonosító | 849684 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Aerotec |
| Cikkszám | 1268761 |
| Súly | 20.25 kg |
| Vonalkód | 8016738701388 |
Levegő kompresszorok segítségével könnyedén végezhet el mindenféle barkácsmunkát, legyen az autó kerekének felpumpálása vagy eszközök tisztítása. A kínálatunkban megtalálhatja a megfelelő légkompresszort, legyen szó Einhell, Aerotec, Scheppach, TOOLCRAFT vagy Bosch Home and Garden márkák termékeiről. Választhat 6 literes, 8 bar nyomású kompresszorokból, csendes modelljeink közül, vagy akár kazán tartalmú, 24 literes, 8 bar nyomású gépeket is.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.