Aerotec CSP 1200 2010197 Sűrített levegős ütvecsavarozó Szerszámbefogó: 1/2 (12,5 mm), külső négylap Forgatónyomaták (max.): 1200 Nm
Gyártó: Aerotec
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Aerotec CSP 1200 2010197 Sűrített levegős ütvecsavarozó Szerszámbefogó: 1/2 (12,5 mm), külső négylap Forgatónyomaták (max.): 1200 Nm
Termékazonosító: 849685
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 72 990 Ft/db)
72 990 Ft
| Szerszámbefogó | 1/2" (12,5 mm), külső négylap |
|---|---|
| Csatlakozó | 1/4" (6,3 mm) |
| Üzemi nyomás (max.) | 6.3 bar |
| Forgatónyomaták (max.) | 1200 Nm |
| Fordulatszám (max.) | 6500 fordulat/perc |
| Levegőfelhasználás | 180 l/perc |
| Súly | 2000 g |
| Max. üzemi nyomás | 6.3 bar |
| Csatlakozó | 1/4" |
| Termék típus | Sűrített levegős ütvecsavarozó |
| Termékazonosító | 849685 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Aerotec |
| Cikkszám | 1268743 |
| Súly | 2.24 kg |
| Vonalkód | 4260135777154 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.