Advance AT 202 Gaffer Színpadi ragasztószalag
Gyártó: Advance
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Advance Tapes AT 202 Gaffer Színpadi ragasztószalag Színpadi ragasztószalagElőzetes szalagok AT 202 - Gaffa szalag fehér 50 mm x 50 mSűrű, nagy tapadási szilárdságú anyagKábel-barát ragasztó - eltávolítható a kábelekről és a legt...
Termékazonosító: 849677
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 15 990 Ft/db)
15 990 Ft
Előzetes szalagok AT 202 - Gaffa szalag fehér 50 mm x 50 m
Sűrű, nagy tapadási szilárdságú anyag
Kábel-barát ragasztó - eltávolítható a kábelekről és a legtöbb egyéb felületről, anélkül, hogy maradék maradna
Fényes, extrudált, többszöves szalag. Agresszív, nyomásérzékeny ragasztóval bevonva.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Sűrű, nagy tapadási szilárdságú anyag · fényes felszerelés · Kábel-barát ragasztó - eltávolítható a kábelekről és a legtöbb egyéb felületről, anélkül, hogy maradék maradna · nagyon könnyen kezelhető · Háttér rögzítéséhez és rögzítéséhez sötét színpadon, ahol a jobb láthatóság miatt a fényes felszerelést részesítik előnyben · Kábelek és más vezetékek rögzítése · Sáv vastagsága: 0,22 mm · Törésterhelés: 33 N / cm · Szakadási nyúlás: 13% · Ragasztás acélhoz: 5,5 N / cm · Ragasztószilárdság a szalag hátoldalán: 3,5 N / cm · Gőzáteresztő képesség: 20g / m²24 óra · Hőállóság: -50 ° C és + 80 ° C között · Felviteli hőmérséklet: + 10 ° C és + 45 ° C között · Tárolási hőmérséklet........ +12°C...+25°C
Technical specifications:
Méret, hossz: 50 m · Méret, szélesség: 50 mm
| Méret | (H x Sz) 50 m x 50 mm |
|---|---|
| Hossz | 50 m |
| Szélesség | 50 mm |
| Termék típus | Színpadi ragasztószalag |
| Termékazonosító | 849677 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Advance |
| Cikkszám | 1268301 |
| Súly | 633 g |
| Vonalkód | 5017374635894 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.