Advance AT 170 Gaffer Színpadi ragasztószalag
Gyártó: Advance
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Advance Tapes AT 170 Gaffer Színpadi ragasztószalag Színpadi ragasztószalagAdvance Tapes AT 170 - Gaffa szalag fekete 50 mm x 50 mKönnyen lazíthat és letéphetőNagyon magas ragasztószilárdság Laminált polietilén szövet sza...
Termékazonosító: 849673
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 11 990 Ft/db)
11 990 Ft
Advance Tapes AT 170 - Gaffa szalag fekete 50 mm x 50 m
Könnyen lazíthat és letéphető
Nagyon magas ragasztószilárdság
Laminált polietilén szövet szalaggal, agresszív, nyomásérzékeny ragasztóval bevonva.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Fényes felszerelés · Könnyen leszerelhető · Könnyen kibontható · Az alakhoz adaptálható · Vízálló berendezések · Jó kopásállóság · Nem korrozív ragasztó · Erős · Sáv vastagsága: 0,20 mm · Törésteher: 35 N / cm · Szakadási nyúlás: 20% · Acélhoz tapadás: 3,7 N / cm · Ragasztószilárdság a szalag hátoldalán: 2,3 N / cm · Gőzáteresztő képesség: 25 g / m2 / 24 óra · Hőállósága:-50°C-tól +65°C-ig · Felviteli hőmérséklet: 10 ° C - + 45 ° C · Tárolási hőmérséklet........ +12°C...+25°C
Technical specifications:
Méret, hossz: 50 m · Méret, szélesség: 50 mm
| Méret | (H x Sz) 50 m x 50 mm |
|---|---|
| Hossz | 50 m |
| Szélesség | 50 mm |
| Termék típus | Színpadi ragasztószalag |
| Termékazonosító | 849673 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Advance |
| Cikkszám | 1268290 |
| Súly | 562 g |
| Vonalkód | 5017374618491 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.