Rackek | Tárolók
Adam Hall STRS6U 19 collos rack állvány 6 ME Alumínium
Gyártó: Adam Hall
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Adam Hall STRS6U 19 collos rack állvány 6 ME Alumínium
Termékazonosító: 923774
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 11 990 Ft/db)
11 990 Ft
| Szín | Fekete |
|---|---|
| Mélység | 360 mm |
| Magasságegység | 6 ME |
| Anyag | Alumínium |
| Súly | 2.3 kg |
| Termék típus | 19 collos rack állvány |
| Termékazonosító | 923774 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Adam Hall |
| Cikkszám | 311714 |
| Súly | 1.905 kg |
A hangrendszer megfelelő telepítéséhez nem csak minőségi hangfalkra van szükséged, hanem arra is, hogy azok biztonságosan és stabil módon álljanak. Ebben segítenek a rackeink és tárolóink, melyekkel a hangfalakat védheted a sérülésektől, és optimális helyreállíthatóságot biztosíthatsz számukra.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.