Adam Hall SCP710B Univerzális akasztó
Gyártó: Adam Hall
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Adam Hall SCP710B Univerzális akasztó Univerzális akasztóUniverzális horog feketeEgy praktikus gagTerhelhetőség 20 kgTökéletes multimédia vagy világítási alkalmazásokhoz. Kerek és négyszögletes csövekre, valamint lapos tá...
Termékazonosító: 950782
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 790 Ft/db)
9 790 Ft
Univerzális horog fekete
Egy praktikus gag
Terhelhetőség 20 kg
Tökéletes multimédia vagy világítási alkalmazásokhoz. Kerek és négyszögletes csövekre, valamint lapos tárgyakra történő felszereléshez.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Állítható szorítókar - bármilyen helyzetben működtethető · Teljes fémből készült kialakítás · Befogási tartomány: 13 - 55 mm · 16 mm imbuszcsavar · Rozsdamentes.
Technical specifications:
Méret, szélesség: 13 mm · Súly: 480 g
| Szélesség | 13 mm |
|---|---|
| Súly | 480 g |
| Termék típus | Univerzális akasztó |
| Termékazonosító | 950782 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Adam Hall |
| Cikkszám | 1192990 |
| Súly | 492 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.