Notebook tápegységek
Acer KP.04503.002 Notebook tápegység 45 W 19 V 2.37 A
Gyártó: Acer
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Acer KP.04503.002 Notebook tápegység 45 W 19 V 2.37 A
Termékazonosító: 934185
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 17 990 Ft/db)
17 990 Ft
| Kimeneti áram (max.) | 2.37 A |
|---|---|
| Kimenő áram (max.) kerekítve | 2.37 A |
| Méret | (H x Sz x Ma) 25.5 x 95 x 38 mm |
| Magasság | 38 mm |
| Hossz | 25.5 mm |
| Szélesség | 95 mm |
| Bemeneti feszültség | 115 V/AC |
| Bemeneti feszültség | 240 V/AC |
| Gyártói szám | KP.04503.002 |
| Kimeneti feszültségtartomány | 19 V |
| Kimeneti feszültség | 19 V |
| Teljesítmény | 45 W |
| Bemenetek | 3 tűs C5 Mickey Mouse |
| Kábelhossz | 1.45 |
| Bemeneti feszültség | 100-240V/50-60Hz |
| Súly | 0.144 |
| Termék típus | Notebook tápegység |
| Termékazonosító | 934185 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Acer |
| Cikkszám | 1338792 |
| Súly | 190 g |
A megfelelő notebook tápegység kulcsfontosságú az eszköz teljesítményéhez és élettartamához. Kínálatunkban megtalálhatók a legelterjedtebb márkák, mint például Lenovo, Green Cell, Akyga, VOLTCRAFT és HP, így biztosan megtalálod a megfelelőt a notebookodhoz. Válogass a különböző teljesítményekből és csatlakozási lehetőségekből, hogy garantáld a folyamatos és stabil működést.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.