Alkoholteszter, cserélhető érzékelő, max. 4 ‰, ezüst, ACE AL6000
Gyártó: ACE
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Alkoholteszter, ACE AL6000TU-Wien pontosság: 97,9 % (rendőrségi pontosság)Mérési eredmény pontosság 2 tizedesjegyigMérési készenlét kijelzéseElem riasztás5 db szájillesztékkelPuha táskával, karabíner kampóvalAz ACE...
Termékazonosító: 370348
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 33 990 Ft/db)
33 990 Ft
TU-Wien pontosság: 97,9 % (rendőrségi pontosság)
Mérési eredmény pontosság 2 tizedesjegyig
Mérési készenlét kijelzése
Elem riasztás
5 db szájillesztékkel
Puha táskával, karabíner kampóval
Az ACE AL6000 egy kézi alkoholteszter, félvezető érzékelővel. Személyek alkoholos állapotának mérésére szolgál a kilélegzett levegő alkoholtartalmának mérésével. Az ACE AL6000 készülékhez cserélhető érzékelők rendelhetők. Az érzékelő gyorsan és könnyen cserélhető. Így az ACE AL6000 azonnal újra használható. Az ACE cég a készülékeihez kalibráló szolgáltatást nyújt. A készülék normál- és gyors mérő üzemmódban használható.
Az ACE AL6000 tökéletes kísérő lehet bulikba, is ideális alkoholteszter az ártudatos felhasználóknak, akik megbízható eredményeket szeretnének.
Jellemzők:
félvezető-érzékelő · Nagy, megvilágított, három számhelyes kijelző · A világos piros LED-es kijelző minden fényviszonynál jól leolvasható A mérési eredmény kijelzése promille-ben (‰) történik, két tizedesjegy pontossággal · A kijelzett mérési érték 1:1-ben leolvasható · Jelzi a fúvás erősségét és az elemriasztást · Átfolyás érzékelő a légzés intenzitás meghatározására · Egy gombos kezelés - az összes kezelő- és kijelző elem jobb- és balkezesek számára is jól elérhető · A mérést követően az ACE AL6000 automatikusan kikapcsol - manuálisan is kikapcsolható
Műszaki adatok:
Alkohol mérési tartomány (max.): 4 ‰ · Alkoholteszter jellemzők: Cserélhető érzékelő,Kijelzővel · Kalibrálható (igen/nem): Igen · Min. alkohol mérési tartomány: 0.0 ‰ · Méret, hossz: 137 mm · Méret, magasság: 44 mm · Méret, szélesség: 73 mm · Mérési tolerancia, ±: 0.1 ‰ · Szín: Ezüst · Súly: 105 g · Tartalom: 1 db · További műszaki adatok: Bemelegedési idő: kb. 20 mp · Tápellátás: 2 db ceruzaelem (vele szállítjuk) · Típus: Alkoholteszter
Szállítás tartalma:
Alkoholteszter · 5 db szájilleszték · 2 db ceruzaelem · Puha táska karabíner kampóval · Használati útmutató.
| Méret | (H x Sz x Ma) 137 x 73 x 44 mm |
|---|---|
| Jellemzők | Cserélhető érzékelő |
| Jellemzők | Kijelzővel |
| Szín | Ezüst |
| Pontosság osztály | 3 (önteszt) |
| Súly | 105 g |
| Tartalom | 1 db |
| Kalibrálható | Igen |
| Alkohol mérési tartomány (max.) | 4 ‰ |
| Min. alkohol mérési tartomány | 0.0 ‰ |
| Mérési tolerancia, ± | 0.1 ‰ |
| Szélesség | 73 mm |
| Magasság | 44 mm |
| Hossz | 137 mm |
| Mérési módszer | Félvezető méréstechnika |
| Tápellátás | 2 db ceruzaelem (vele szállítjuk) |
| Tápellátás | Elemekről üzemeltetett |
| Termék típus | Alkoholteszter |
| Termékazonosító | 370348 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ACE |
| Cikkszám | 1349328 |
| Súly | 235 g |
| Vonalkód | 4260042950039 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.