Alkoholszondák
ACE AL7000 Alkoholteszter Ezüst 0 - 4 ‰ Cserélhető érzékelő, Kijelzővel
Gyártó: ACE
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
ACE AL7000 Alkoholteszter Ezüst 0 - 4 ‰ Cserélhető érzékelő, Kijelzővel
Termékazonosító: 886788
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 34 990 Ft/db)
34 990 Ft
| Méret | (H x Sz x Ma) 105 x 50 x 18 mm |
|---|---|
| Jellemzők | Cserélhető érzékelő |
| Jellemzők | Kijelzővel |
| Szín | Ezüst |
| Pontosság osztály | 3 (önteszt) |
| Súly | 97 g |
| Tartalom | 1 db |
| Kalibrálható | Igen |
| Alkohol mérési tartomány (max.) | 4 ‰ |
| Min. alkohol mérési tartomány | 0 ‰ |
| Mérési tolerancia, ± | 0.1 ‰ |
| Szélesség | 50 mm |
| Magasság | 18 mm |
| Hossz | 105 mm |
| Mérési módszer | Elektrokémiai érzékelő |
| Tápellátás | 2 db mikroelem (vele szállítjuk) |
| Tápellátás | Elemekről üzemeltetett |
| Termék típus | Alkoholteszter |
| Termékazonosító | 886788 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ACE |
| Cikkszám | 1093374 |
| Súly | 301 g |
| Vonalkód | 4260042950459 |
Biztonságos közlekedés az első! Az alkoholszondák segítenek megállapítani, hogy vezethet-e valaki biztonságosan vagy sem. Kínálatunkban számos márkájú, mint például ACE, Dräger, Clatronic és alkoSure alkoholteszter találsz. Digitális és analóg modellek közül választhatsz, melyekkel gyors és megbízható eredményeket érhetsz el. Válassza ki a megfelelő alkoholszondát az Ön igényeinek megfelelően!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.














Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.