Kódzárak, zárrendszerek
ABUS AZ5502 Transzponder 5 részes készlet
Gyártó: ABUS
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
ABUS AZ5502 Transzponder 5 részes készlet
Termékazonosító: 917311
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 14 990 Ft/db)
14 990 Ft
| Méret | (Sz x Ma) 25 mm x 0.5 mm |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Magasság | 0.5 mm |
| Szélesség | 25 mm |
| Termék típus | Transzponder |
| Termékazonosító | 917311 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ABUS |
| Cikkszám | 713359 |
| Súly | 11.5 g |
A biztonságtechnikai kínálatunkban megtalálhatók a legmodernebb kódzárak és zárrendszerek, amelyekkel otthonát vagy irodáját védheti meg értékeitől. Renkforce, Sygonix, Burg Wächter és NUKI márkák széles választéka közül válogathat, melyek között transzponderes beléptető rendszerektől a süllyesztett kódzárakig minden megtalálható.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.