Füstjelzők | Tűzjelzők
ABUS RM40 Vezeték nélkül füstjelző Hálózatba köthető Elemekről üzemeltetett
Gyártó: ABUS
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
ABUS RM40 Vezeték nélkül füstjelző Hálózatba köthető Elemekről üzemeltetett
Termékazonosító: 962347
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 18 990 Ft/db)
18 990 Ft
| Hangnyomás | B5 dB |
|---|---|
| Méret | (Ø x Ma) 102 mm x 35 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Átmérő | 102 mm |
| Magasság | 35 mm |
| Tanúsítvány | EN14604 |
| Jellemzők | Hálózatba köthető |
| Tápellátás | Elemekről üzemeltetett |
| Üzemi feszültség | 9 V |
| Súly | 190 g |
| Termék típus | Vezeték nélkül füstjelző |
| Termékazonosító | 962347 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ABUS |
| Cikkszám | 1347070 |
| Súly | 213 g |
Biztonságunk védelmében a füstjelzők és tűzjelzők elengedhetetlen szerepet játszanak. A kategóriánkban megtalálhatók az ABUS, Hekatron, Smartwares, Ei Electronics és Brennenstuhl márkák által gyártott termékek, melyek többek között gázjelzőket, elemes füst- és hőérzékelőket kínálnak. Válasszon a 10 éves élettartalmú elemmel rendelkező Smartwares RM520 vagy az ABUS RM1100 tűzjelzők közül, hogy biztosítsa otthonának biztonságát.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.