Ajtókémlelők
ABUS DTS2814 ABTS01644 Digitális ajtókémlelő TFT kijelzővel 7.1 cm 2.8 coll
Gyártó: ABUS
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
ABUS DTS2814 ABTS01644 Digitális ajtókémlelő TFT kijelzővel 7.1 cm 2.8 coll
Termékazonosító: 925032
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 62 990 Ft/db)
62 990 Ft
| Méret | (H x Sz x Ma) 125 x 19 x 85 mm |
|---|---|
| Magasság | 85 mm |
| Hossz | 125 mm |
| Szélesség | 19 mm |
| Képernyő (cm) | 7.1 cm |
| Képernyő Ø (col) | 2.8 coll |
| Látószög, vízszintes (max.) | 105 ° |
| Furat átmérő | 14 - 22 mm |
| Ajtólap vastagság max. | 11 cm |
| Ajtólap vastagság min. | 3.8 cm |
| Súly | 174 g |
| Termék típus | Digitális ajtókémlelő TFT kijelzővel |
| Termékazonosító | 925032 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ABUS |
| Cikkszám | 1284223 |
| Súly | 286 g |
Védje otthonát és családját az ABUS, Basi, Olymp és Burg Wächter márkájú ajtókémlelőinkkel! Digitális vagy analóg kivitelben, TFT kijelzővel vagy hangjelzéssel – válasszon a kínálatunkból a biztonság igényeinek megfelelő modellt. A modern ajtókémlelők nemcsak az idegenek behatolását akadályozzák meg, hanem riasztást generálnak, ha szükséges. Tekintse meg termékeinket és találja meg a tökéletes megoldást!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.