Elosztószekrény biztosítékok
ABB 2CDS251001R0467 ABB Stotz S&J Vezeték védőkapcsoló 1 pólusú 16 A
Gyártó: ABB
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
ABB 2CDS251001R0467 ABB Stotz S&J Vezeték védőkapcsoló 1 pólusú 16 A
Termékazonosító: 848378
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 390 Ft/db)
9 390 Ft
| Névleges feszültség | 230/400 V |
|---|---|
| Névleges áramerősség, kerekítve | 16 A |
| Névleges áram | 16 A |
| Tartalom | 1 db |
| Pólusszám | 1 |
| Típus | 1 pólusú K 16 A |
| Kioldási karakterisztika | K/6 kA |
| Üzemi feszültség | 230/400 V/AC |
| Termék típus | Vezeték védőkapcsoló |
| Termékazonosító | 848378 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ABB |
| Cikkszám | 610939 |
| Súly | 127 g |
| Vonalkód | 4016779496124 |
Elosztószekrény biztosítékokkal garantálhatja az elektromos berendezések és hálózatok biztonságát. Kínálatunkban megtalálja a népszerű márkák, mint a Siemens, Schneider Electric, Chint, Mersen és Eaton termékeit. Válogasson FI védőkapcsolók, NH biztosítékok és más típusú biztosítékok közül, hogy megfeleljen az egyedi igényeinek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.