USB átalakító készlet, USB 2.0 dugó A - SATA-dugó 7pol., IDE-aljzat 40pol., IDE-aljzat 44pol., 1,2m, fekete, LogiLink
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
LOGILINK USB 2.0 IDE&Sata kábelS-ATA és IDE merevlemezek összekötése USB 2.0-ás porttalOne Touch Backup funkcióTápegységgel szállítvaUSB-, SATA kábel, áramadapterEzzel a LogiLink adapterrel kötheti össze a S-ATA és az IDE...
Termékazonosító: 58408
Mennyiségi egység: 1 készlet (Egységár: 10 990 Ft/készlet)
10 990 Ft
S-ATA és IDE merevlemezek összekötése USB 2.0-ás porttal
One Touch Backup funkció
Tápegységgel szállítva
USB-, SATA kábel, áramadapter
Ezzel a LogiLink adapterrel kötheti össze a S-ATA és az IDE merevlemezeket, valamint az ATAPI meghajtókat a számítógép USB 2.0 portjával.
Az adapter egy 2,5 és egy 3,5 collos IDE, valamint egy S-ATA merevlemez csatlakozással és megfelelő áramellátással rendelkezik.
A szükséges kábeleket és adaptereket, valamint egy tápegységet a szállítás tartalmazza.
Az One Touch Backup funkcióval (OTB), az adatok egy gombnyomással rögzíthetők.
Jellemzők:
Áramellátás az USB porton keresztül a mellékelt USB elektromos kábellel.
Műszaki adatok:
A típusú csatlakozók száma: 1 x · AWG: 28/26 · B típusú csatlakozók száma: 1 x · Belső vezető anyaga: Vörösréz · Csatlakozó típus: IDE,SATA · Csatlakozó típus A (illetve bemenetek): USB 2.0 dugó, A típus · Csatlakozó típus B (illetve kimenetek): SATA, dugó, 7 pólusú,IDE alj, 40 pólusú,IDE alj, 44 pólusú · Dugó kivitel: egyenes · Kábel kivitel: Csatlakozókábel · Kábelhossz: 1.2 m · Max. töltőáram: 2.5 W @ 5 V / 0.5 A · Max. átviteli sebesség: 480 Mbit/s · Szín: Fekete · Termék típus: USB 2.0 Csatlakozókábel · Vezeték alkalmazás: USB 2.0 · Videóátvitel lehetséges: Nem · Árnyékolás: Árnyékolás nélkül
Szállítás tartalma:
Adapter AU0006C,Rövid szerelési útmutató,1 db CD (Win 98SE meghajtóprogram, OTB szoftver),1 db SATA összekötőkábel,2 db SATA elektromos kábel,1 db USB összekötőkábel (A típusú USB csatlakozó B típusú USB csatlakozón, mini 5 pólusú),1 db elektromos kábel,1 db külső tápegység (5,25"-os csatlakozó)
Rendszerfeltételek:
Windows® ME / NT / 2000 / XP,Windows Vista™ ,Windows® 7,MAC OS 10.4,Ubuntu 8.10.
| Csatlakozó típus | IDE |
|---|---|
| Csatlakozó típus | SATA |
| A típusú csatlakozók száma | 1 x |
| Csatlakozó típus A | USB 2.0 dugó, A típus |
| B típusú csatlakozók száma | 1 x |
| Csatlakozó típus B | SATA, dugó, 7 pólusú |
| Csatlakozó típus B | IDE alj, 40 pólusú |
| Csatlakozó típus B | IDE alj, 44 pólusú |
| Kábelhossz | 1.20 m |
| Szín | Fekete |
| Árnyékolás | Árnyékolás nélkül |
| Dugó kivitel | egyenes |
| AWG | 28/26 |
| Vezeték alkalmazás | USB 2.0 |
| Kivitel | Csatlakozókábel |
| Kábel kivitel | Kerek |
| Halogénmentes | Nem |
| Belső vezető anyaga | Vörösréz |
| Max. töltőáram | 2.5 W @ 5 V / 0.5 A |
| Max. átviteli sebesség | 480 MBit/s |
| Videóátvitel lehetséges | Nem |
| Chipszet | JMicron JM20337 |
| Termék típus | USB 2.0 Csatlakozókábel |
| Termékazonosító | 58408 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 990636 |
| Súly | 332 g |
| Vonalkód | 4260113567470 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.