HDMI / RCA konverter, 1x HDMI alj - 3x RCA alj, fehér, SpeaKa Professional
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Professzionális HDMI / kompozit átalakító SpeakaÁtalakítás HDMI-ről kompozitre (3 db RCA)Átkapcsoló NTSC (60 Hz) vagy PAL (50 Hz) változatraTápellátás USB-n keresztülAz átalakító a nagy felbontású HDMI jelet (720p / 1080p) an...
Termékazonosító: 114120
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 090 Ft/db)
6 090 Ft
Átalakítás HDMI-ről kompozitre (3 db RCA)
Átkapcsoló NTSC (60 Hz) vagy PAL (50 Hz) változatra
Tápellátás USB-n keresztül
Az átalakító a nagy felbontású HDMI jelet (720p / 1080p) analóg kompozit jellé alakítja át. Ez lehetővé teszi a HDMI kimenettel rendelkező készülékek, pl. aktuális merevlemezes felvevők, játékkonzolok, TV vevő vagy számítógép csatlakoztatását régebbi AV készülékekhez, melyek kompozit bemenettel rendelkeznek, pl. kivetítőhöz vagy csöves televízióhoz. A beépített átkapcsolóval egészen egyszerűen átkapcsolhat a PAL (50 Hz) valamint az NTSC (60 Hz) változat között.
Jellemzők:
HDMI bemenet felbontás: 640 x 480, 800 x 600, 1024 x 768, 1280 x 720, 1280 x 1024, 1360 x 768, 1600 x 1200, 1920 x 1080
Kompozit kimenet: PAL, NTSC_M, NTSC_J
Plug and Play
Műszaki adatok:
A típusú csatlakozók száma: 1 x · B típusú csatlakozók száma: 3 x · Csatlakozó típus: HDMI,RCA · Csatlakozó típus A (illetve bemenetek): HDMI alj · Csatlakozó típus B (illetve kimenetek): RCA alj · Dugó kivitel: Egyenes · Kábel kivitel: Konverter · Kábelhossz: 0 m · Méret, hossz: 68 mm · Méret, magasság: 20 mm · Méret, szélesség: 54 mm · Szín: Fehér · Súly: 40 g · További műszaki adatok: Üzemelési hőmérséklet: 0° - 40°C · Vezeték alkalmazás: AV · Videó (optikai): 1920 x 1080 pixel
Szállítás tartalma:
HDMI kompozit átalakítón,Mikro USB kábel 86 cm,Használati útmutató.
| Csatlakozó típus | HDMI |
|---|---|
| Csatlakozó típus | RCA |
| A típusú csatlakozók száma | 1 x |
| Csatlakozó típus A | HDMI alj |
| B típusú csatlakozók száma | 3 x |
| Csatlakozó típus B | RCA alj |
| Videó (optikai) | 1920 x 1080 pixel |
| Szín | Fehér |
| Dugó kivitel | egyenes |
| Kivitel | Konverter |
| Vezeték alkalmazás | AV |
| Jel folyásirány | unidirekcionális |
| Súly | 40 g |
| Hossz | 68 mm |
| Szélesség | 54 mm |
| Magasság | 20 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 68 x 54 x 20 mm |
| Termék típus | AV Konverter |
| Termékazonosító | 114120 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 989287 |
| Súly | 223 g |
| Vonalkód | 4016139311333 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.














Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.