D/A konverter, digitális analóg átalakító 1koax, vagy optikai Toslink, SPDIF bemenetről 2 x RCA kimenetre Speaka 989149
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Audio átalakító, digitális/analóg, Speaka ProfessionalDigitális audio jeleket analóg RCA jellé alakítjaEgyszerűen telepíthető és kezelhetőHálózati adapterrel szállítjukAz audio konverter digitális bemenő jeleket (mint a koaxiá...
Termékazonosító: 114100
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 990 Ft/db)
8 990 Ft
Digitális audio jeleket analóg RCA jellé alakítja
Egyszerűen telepíthető és kezelhető
Hálózati adapterrel szállítjuk
Az audio konverter digitális bemenő jeleket (mint a koaxiális vagy Toslink) analóg RCA audio jelekké alakít. Bocsássa ki TV készüléke, vevője vagy DVD lejátszója audio jelét egy analóg berendezésre vagy boxra.
Nagyobb biztonság
A mellékelt tápegység nem csak a megfelelő mennyiségű áramellátásról gondoskodik. A SpeaKa Professional konverter tápegységek megfelelnek a szigorú EU-s irányelveknek, figyelembe véve a hatékonyságot és biztonságot. Kíméli a környezetet és véd a kellemetlen meglepetésekkel szemben.
Jellemzők:
Frekvenciamenet:
Mintavételi sebesség támogatás: 32, 44.1, 48 és 96 kHz
Szétválasztés mértéke:
Jel-zaj: ≥109 dB
Műszaki adatok:
A típusú csatlakozók száma: 1 x · B típusú csatlakozók száma: 2 x · Csatlakozó típus: Toslink,RCA digitális,RCA · Csatlakozó típus A (illetve bemenetek): Toslink alj (ODT),RCA alj · Csatlakozó típus B (illetve kimenetek): RCA alj · Dugó kivitel: egyenes · Kábel kivitel: AV Konverter · Kábelhossz: 0 m · Méret, hossz: 50 mm · Méret, magasság: 26 mm · Méret, szélesség: 41 mm · Szín: Fekete · További műszaki adatok: Digitális audióról analóg audióra · Támogatott audio formátumok: LPCM 2.0 · Vezeték alkalmazás: AV
Szállítás tartalma:
Átalakító · Hálózati adapter (5V / 1A) · Használati útmutató.
Figyelem:
A készülék nem támogatja a Dolby és DTS formátumot.
| Csatlakozó típus | Toslink |
|---|---|
| Csatlakozó típus | RCA digitális |
| Csatlakozó típus | RCA |
| A típusú csatlakozók száma | 1 x |
| Csatlakozó típus A | Toslink alj (ODT) |
| Csatlakozó típus A | RCA alj |
| B típusú csatlakozók száma | 2 x |
| Csatlakozó típus B | RCA alj |
| Szín | Fekete |
| Dugó kivitel | egyenes |
| Kivitel | Konverter |
| Vezeték alkalmazás | AV |
| Jel folyásirány | unidirekcionális |
| Hossz | 50 mm |
| Szélesség | 41 mm |
| Magasság | 26 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 50 x 41 x 26 mm |
| Támogatott audio formátumok | LPCM 2.0 |
| Termék típus | AV Konverter |
| Termékazonosító | 114100 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 989149 |
| Súly | 219 g |
| Vonalkód | 4016138788822 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


















Minden rendben ment, korrekt vaterás, ajánlott!
balaamester –