Digitus DN-97601 19 coll Hálózati szekrény kábelvezető 1 ME Szürke
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Rack szekrényekbe építhető kábel rendező Digitus 19Rendező panel, 48,3 cm (19"), Digitus5 kábelvezető, 40x60 mm (1U)Robusztus acéllemezAlkalmas kábelrendezéshez, 48,3 cm-es (19") szinten. Használható az összes 48,3 cm-es...
Termékazonosító: 113850
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 190 Ft/db)
4 190 Ft
Rendező panel, 48,3 cm (19"), Digitus
5 kábelvezető, 40x60 mm (1U)
Robusztus acéllemez
Alkalmas kábelrendezéshez, 48,3 cm-es (19") szinten. Használható az összes 48,3 cm-es (19") Digitus szekrényben.
Jellemzők:
Rögzítés a négy 48,3 cm-es (19") derékszögű profilnál · Acéllemez · 5 kábelvezető kengyel, 40 x 60 mm (1 ME) · RAL 7035.
Műszaki adatok:
Alkalmas hálózati szerkény (coll): 19 coll · Anyag: Acél · Gyártói szín: Szürke · Magasságegység (ME): 1 ME · Méret, magasság: 44 mm · Méret, szélesség: 482.6 mm
Szállítás tartalma:
Rögzítési anyaggal
| Alkalmas hálózati szerkény (coll) | 19 coll |
|---|---|
| Magasságegység | 1 ME |
| Méret | (Sz x Ma) 482.6 mm x 44 mm |
| Anyag | Acél |
| Tartalom | 1 db |
| Szín | Szürke |
| Szélesség | 482.6 mm |
| Magasság | 44 mm |
| Alkalmas | 972252 DIGITUS HÁLÓZATI SZEKRÉNY DN-19 42U-8/8 |
| Alkalmas | 972263 DIGITUS SZERVER SZEKRÉNY, DN-19 SRV-42U-N |
| Alkalmas | 972265 DIGITUS SZERVER SZEKRÉNY, DN-19 SRV-42U-8-N |
| Alkalmas | 972288 DIGITUS FALI SZEKRÉNY DN-19 12-U-S |
| Magasság | 1 ME |
| Termék típus | Hálózati szekrény kábelvezető |
| Termékazonosító | 113850 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 972213 |
| Súly | 390 g |
| Vonalkód | 4016032135371 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.