Kamera állvány max. 125 cm, Hama Star 700EF Digital, 4133
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Állvány, Hama Star 700EF Digital, pezsgő színűMunkamagasság: 125 cmSzállítási hossz: 42,5 cmSúly: 620 gA "Star 700 EF Digital" állvány egy stabil háromláb olyan végkészülékek rögzítéséhez, mint pl. fényképezőgép vagy kamkorder...
Termékazonosító: 113772
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 990 Ft/db)
9 990 Ft
Munkamagasság: 125 cm
Szállítási hossz: 42,5 cm
Súly: 620 g
A "Star 700 EF Digital" állvány egy stabil háromláb olyan végkészülékek rögzítéséhez, mint pl. fényképezőgép vagy kamkorder. Képek önkioldóval történő készítéséhez vagy videók kamkorderrel történő felvételéhez ezzel a rugalmas állvánnyal a csavaros állványcsatlakozóval rendelkező végkészülékeket optimálisan lehet rögzíteni. A szállítható, állítható magasságú háromláb vízmértékkel rendelkezik az egyenes fényképekhez 620 grammos súlyával és az állványtáskájával könnyen szállítható és megbízható partner útközben a videókameráknak és LCD kijelzőknek stabil állást biztosít.
Jellemzők:
3 utas fej és vízmérték · A középső oszlop fokozatmentes magasságállítása · Gumi lábak · Profilvastagság: 19,8 mm.
Műszaki adatok:
Anyag: Alumínium · Munkamagasság (max.): 125 cm · Munkamagasság (min.): 42 cm · Méret, hossz: 42.5 cm · Szín: Pezsgő · Súly: 620 g · Állvány jellemzők: Táskával · Állvány típus: Háromlábú állvány
Szállítás tartalma:
Táskával.
| Szín | Pezsgő |
|---|---|
| Súly | 620 g |
| Hossz | 42.5 cm |
| Csatlakozó | 1/4 col |
| Anyag | Alumínium |
| Jellemzők | Táskával |
| Jellemzők | Vízmérték |
| Anyag | Alumínium |
| Kivitel | Háromlábú állvány |
| Munkamagasság (max.) | 125 cm |
| Munkamagasság (min.) | 42 cm |
| Munkamagasság (min.) | 42,5 cm |
| Munkamagasság (max.) | 125 cm |
| Termék típus | Háromlábú állvány |
| Termékazonosító | 113772 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 955270 |
| Súly | 721 g |
| Vonalkód | 4007249041333 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Rendben megtörtént a tranzakció, sőt még segítettek is keresni hozzá egyéb kiegészítő terméket. Kiemelkedően segítőkészek voltak.
SZDora003 –