Elektroncső ECC 83 = 12 AX 7, pólusszám 9, novál foglalat, NF kettős trióda
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
ElektroncsövekNoha az elektroncsöveket, cső foglalatokat és tartozékaikat már kb. 35 éve nem gyártják tömegcikként, ezeket a zeneiparban, mérőműszereknél, ipari alkalmazásokban, intézményekben és múzeumokban a jövőben is ugyanúgy fogják haszn...
Termékazonosító: 260893
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 14 990 Ft/db)
14 990 Ft
Noha az elektroncsöveket, cső foglalatokat és tartozékaikat már kb. 35 éve nem gyártják tömegcikként, ezeket a zeneiparban, mérőműszereknél, ipari alkalmazásokban, intézményekben és múzeumokban a jövőben is ugyanúgy fogják használni a jó minőségű erősítőkben és készülékekben (régiekben és újakban) mint azelőtt.
Műszaki adatok:
Foglalat: Novál · Leírás: NF kettős trióda · PCB szoftverben elérhető: Target 3001! · Pólusszám: 9 · Típus: ECC 83 = 12 AX 7
Figyelem:
A termék eltérhet az ábrától.
| Gyártói szám | ECC 83 = 12 AX 7 |
|---|---|
| Kivitel | Kettős trióda |
| Anódfeszültség U(A) | 100 V |
| Anódáram I(A) | 0.5 mA |
| Fűtési feszültség U(F) | 6.3 V |
| Fűtési áram I(F) | 300 mA |
| Foglalat | Novál |
| Pólusszám | 9 |
| Erősítési tényező | 100 |
| Magasság | 55.6 mm |
| Szélesség | 22.2 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Típus | ECC 83 = 12 AX 7 |
| Leírás | NF kettős trióda |
| Pólusszám | 9 |
| Termék típus | Elektroncső |
| Termékazonosító | 260893 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 120863 |
| Súly | 18 g |
| Vonalkód | 4016138609349 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.