Rádiójel vezérelt fürdőszobai óra, Renkforce
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Rádiójel vezérlésű fürdőszobai óraÁtmérő: 17 cmTapadókoronggal sima felületre rögzíthetőRádiójel vezérlésű óraműAz órát fúrás nélkül rögzítheti a falon, vagy a támasz segítségével felállíthatja. Természetesen kampóra vagy csav...
Termékazonosító: 260003
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 10 990 Ft/db)
10 990 Ft
Átmérő: 17 cm
Tapadókoronggal sima felületre rögzíthető
Rádiójel vezérlésű óramű
Az órát fúrás nélkül rögzítheti a falon, vagy a támasz segítségével felállíthatja. Természetesen kampóra vagy csavarra is felakasztható.
Műszaki adatok:
Házszín: Ezüst · Kijelző (digitális/mechanikus/analóg): digitális,analóg · Kivitel: Rádiójel vezérlésű · Méret, mélység: 6 cm · Mérési tartomány (belső hőmérséklet):
Szállítás tartalma:
Óra,Használati útmutató
| Méret | (Ø x Mé) 17 cm x 6 cm |
|---|---|
| Számlap/kijelző szín | Fehér |
| Házszín | Ezüst |
| Mélység | 6 cm |
| Átmérő | 17 cm |
| Jellemzők | Alkalmas fürdőszobába/nedves helyiségbe |
| Kijelző | digitális |
| Kijelző | analóg |
| Kivitel | Rádiójel vezérlésű |
| Belső hőmérséklet | <br> ... +50 °C |
| Tápellátás | 1 db ceruzaelem (nem szállítjuk vele) |
| Termék típus | Falióra |
| Termékazonosító | 260003 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 1208072 |
| Súly | 446 g |
| Vonalkód | 4016138909777 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.