Formázás
2051201 Aramid roving 850 Tex 0,805 g / m 20 m
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
2051201 Aramid roving 850 Tex 0,805 g / m 20 m
Termékazonosító: 962731
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 790 Ft/db)
5 790 Ft
| Tartalom | 20 m |
|---|---|
| Súly | 0.805 g/m |
| Hossz | 20 m |
| Termék típus | Aramidroving |
| Termékazonosító | 962731 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 1177180 |
| Súly | 103 g |
A formázás kategóriánkban megtalálhatók az RC modellekhez szükséges legfontosabb alkatrészek. R & G és Nigrin márkák széles választékából válogathatsz üvegszalagok, üvegmozgó orsó és üvegszövet szalagok közül. Ezek a termékek segítenek abban, hogy modellek merevítését, javítását és díszítését pontosan és megbízhatóan végrehajtsd.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.