Formázás
2001101 Üvegszövet szalag 50 mm széles 10 m
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
2001101 Üvegszövet szalag 50 mm széles 10 m
Termékazonosító: 962733
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 790 Ft/db)
5 790 Ft
| Tartalom | 10 m |
|---|---|
| Súly | 220 g/m² |
| Szélesség | 50 mm |
| Termék típus | Üvegszövet szalag |
| Termékazonosító | 962733 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 1177177 |
| Súly | 120 g |
A formázás kategóriánkban megtalálhatók az RC modellekhez szükséges legfontosabb alkatrészek. R & G és Nigrin márkák széles választékából válogathatsz üvegszalagok, üvegmozgó orsó és üvegszövet szalagok közül. Ezek a termékek segítenek abban, hogy modellek merevítését, javítását és díszítését pontosan és megbízhatóan végrehajtsd.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.