Formázás
19021205 Szén aramid szövet 0.5 m²
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
19021205 Szén aramid szövet 0.5 m²
Termékazonosító: 969541
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 25 990 Ft/db)
25 990 Ft
| Tartalom | 0.5 m² |
|---|---|
| Súly | 210 g/m² |
| Méret | (H x Sz) 1 m x 0.5 m |
| Hossz | 1 m |
| Szélesség | 0.5 m |
| Termék típus | Szén aramid szövet |
| Termékazonosító | 969541 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 1177176 |
| Súly | 535 g |
A formázás kategóriánkban megtalálhatók az RC modellekhez szükséges legfontosabb alkatrészek. R & G és Nigrin márkák széles választékából válogathatsz üvegszalagok, üvegmozgó orsó és üvegszövet szalagok közül. Ezek a termékek segítenek abban, hogy modellek merevítését, javítását és díszítését pontosan és megbízhatóan végrehajtsd.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.