Formázás
2001351 Üvegszövet 225 g / m² 10 m
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
2001351 Üvegszövet 225 g / m² 10 m
Termékazonosító: 933119
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 890 Ft/db)
3 890 Ft
| Tartalom | 10 m |
|---|---|
| Súly | 225 g/m² |
| Méret | (H x Sz) 10 m x 40 mm |
| Hossz | 10 m |
| Szélesség | 40 mm |
| Termék típus | Üvegszövet szalag |
| Termékazonosító | 933119 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 1092770 |
| Súly | 101 g |
A formázás kategóriánkban megtalálhatók az RC modellekhez szükséges legfontosabb alkatrészek. R & G és Nigrin márkák széles választékából válogathatsz üvegszalagok, üvegmozgó orsó és üvegszövet szalagok közül. Ezek a termékek segítenek abban, hogy modellek merevítését, javítását és díszítését pontosan és megbízhatóan végrehajtsd.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.