Endoszkópkamera LCD kijelzővel, szondaØ 8 mm, hossz 88 cm, VOLTCRAFT BS-25HR
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Endoszkópkamera LCD kijelzővel, szondaØ 8 mm, hossz 88 cm, VOLTCRAFT BS-25HREndoszkópkamera LCD kijelzővel, szondaØ 8 mm, hossz 88 cm, VOLTCRAFT BS-25HRVízálló mini kamera dimmelhető LED-es világítássalNagyon hajlékony hattyúnyak<...
Termékazonosító: 228068
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 31 990 Ft/db)
31 990 Ft
Endoszkópkamera LCD kijelzővel, szondaØ 8 mm, hossz 88 cm, VOLTCRAFT BS-25HR
Vízálló mini kamera dimmelhető LED-es világítássalNagyon hajlékony hattyúnyak
Szonda hossz 88 cm
Ergonomikus markolat
6 cm-es 960 x 240 pixeles kijelző
Szonda Ø 8 mm
Akasztóval, tükörrel és mágnessel
A BS-25HR színes endoszkópkamera kiválóan alkalmas nehezen hozzáférhető helyek vizsgálatára, így pontos képet kaphat mindenről. A 88 cm hosszú flexibilis hattyúnyak kiválóan alkalmas a házban és autóban lévő csövek állapotának, korróziós felülvizsgálatára. A dimmerelhető LED-es kamerafény gondoskodik az optimális megvilágításról. Az endoszkóp kamera kiválóan alkalmas barkácsolóknak, amatőr természetbúvároknak, pl. állatüregek, mint vakond járatok, fészkek kifürkészésére.
Emerek és állatok esetében nem alkalmazható! Elemek nélkül szállítjuk.
Jellemzők:
Hajlékony 88 cm-es hattyúnyak · Vízálló kameraszonda, Ø 8 mm · Dimmelhető 4 LED-es kamera világítás · Színes LCD monitor · Zoom funkció (x1/x1,5/x2) · Monitorkép 180°-ban elforgatható · Csúszásgátlós markolat.
Műszaki adatok:
Endoszkóp jellemzők: Fókuszálás,Képforgatás,LED-es világítás,Digitális zoom,Nagy felbontású · Fényforrás: 4 LED, fehér · Fókuszálás: 3 cm - ∞ · Hajlítási sugár (max.): 45 mm · Kamera felbontás: 640 x 480 Pixel · Kijelző felbontás: 960 x 240 Pixel · Környezeti hőmérséklet: 0 ... +45 °C · Látómező: 54 ° · Szonda átmérő: 8 mm · Szondahossz: 88 cm · Súly: 313 g · További műszaki adatok: Képátló: 6 cm (2,4") · Védelmi típus: szonda IP67 · Tápellátás: 4 db ceruzaelem · Védelmi típus: IP67 (szonda) · Zoom (digitális): 2 x
Szállítás tartalma:
Endoszkóp kamera,Mágnes-, akasztó- és tükör feltét,Hordtáska,Használati útmutató.
Figyelem:
Nem alkalmazható embereknél vagy állatoknál! Elemek nélkül szállítjuk.
| Szonda átmérő | 8 mm |
|---|---|
| Szondahossz | 88 cm |
| Jellemzők | Fókuszálás |
| Jellemzők | Képforgatás |
| Jellemzők | LED-es világítás |
| Jellemzők | Digitális zoom |
| Jellemzők | Nagy felbontású |
| Kijelző felbontás | 960 x 240 pixel |
| Kamera felbontás | 640 x 480 pixel |
| Fókuszálás | 3 cm - ∞ |
| Digitális zoom | 2 x |
| Védelmi típus | IP67 (szonda) |
| Tápellátás | 4 db ceruzaelem |
| Látómező | 54 ° |
| Fényforrás | 4 LED, fehér |
| Hajlítási sugár (max.) | 45 mm |
| Súly | 313 g |
| Gyártói szám | BS-25HR |
| Minimális fókusztávolság | 30 mm |
| Környezeti hőmérséklet | 0 ... +45 °C |
| Termék típus | Endoszkóp |
| Termékazonosító | 228068 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 1086332 |
| Súly | 870 g |
| Vonalkód | 4016138870046 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
























Korrekt partner.
6wjnc3 –