Rétegvastagság mérő, lakk vastagság, festék vastagság mérő LED kijelzéssel Basetech CTG-15
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Lakkréteg és festékréteg vizsgáló, zseb méretűBiztonság használt autó vásárláskorLED-es kijelzésKicsi és kézhezállóIdeális kulcstartókéntA zseb lakkvizsgáló néhány perc alatt többet árul el Önnek, mintha szabad szemmel órá...
Termékazonosító: 137418
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 490 Ft/db)
5 490 Ft
Biztonság használt autó vásárláskor
LED-es kijelzés
Kicsi és kézhezálló
Ideális kulcstartóként
A zseb lakkvizsgáló néhány perc alatt többet árul el Önnek, mintha szabad szemmel órákon át vizsgálná. Teszteli a szemmel nem látható lakkvastagságot és megtalálja a korábban sérült, javított helyeket. Egy jelentéktelennek látszó fényezés javítás mögött egy költséges lemezsérülés javítás is rejtőzhet.Egy jól befektetett kis összeg, mert:• Jelentős érvekkel alkudhat az árból• Biztonságban van, hogy jó autót vesz• Adott esetben eltekinthet a (hibás) vásárlástól
Jellemzők:
A lakkréteg egyenetlenségének egyértelmű kijelzése 3 LED-del.1,8 piros) · Automatikus kikapcsolás · Érzékelő védősapka · Lakkhelyzet összehasonlító teszt.
Műszaki adatok:
Kalibrált: Gyári standard · Méret, magasság: 68 mm · Méret, szélesség: 40 mm · Súly: 30 g · Tartalom: 1 db · Üzemi feszültség: 1 db CR 2032 gombelem (vele szállítjuk)
Szállítás tartalma:
Lakkréteg vizsgáló,1 db CR 2032 lítium gombelem,Használati útmutató.
Figyelem:
Acél karosszériákhoz alkalmas. Ha más az alapozás, pl. alumínium karosszériáknál, lakkozott műanyag részeknél stb. előfordulhat téves mérés. Kérjük, vegye itt is figyelembe a használati útmutatóban foglalt ajánlásokat. Ezeket költségmentesen letöltheti.
| Üzemi feszültség | 1 db CR 2032 gombelem (vele szállítjuk) |
|---|---|
| Méret | (H x Sz x Ma) 16 x 40 x 68 mm |
| Súly | 30 g |
| Tartalom | 1 db |
| Magasság | 68 mm |
| Hossz | 16 mm |
| Szélesség | 40 mm |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Kijelző | LED-es |
| Mérési módszer | Mágnes |
| Kijelző | LED |
| Termék típus | Rétegvastagság mérő |
| Termékazonosító | 137418 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 107444 |
| Súly | 65 g |
| Vonalkód | 4016138650082 |
1 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Az ügyintézés gyorsasága. Az érthetőség érdekében a kezelési utasításnak többször neki kell menni. Összességében minden rendben
S.P. –
Minden rendben lezajlott. Gyors, pontos és megbízható vaterás. Ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlás lehetőségét.
szebepalyika –