Vízszint kapcsoló, WPS 3000 Plus H-Tronic 1114620
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
H-Tronic 1114620 WPS 3000 plus Szintszabályozó #####Füllen,#####Leeren 10.00 mVízszint kapcsoló, WPS 3000 Plus2 érzékelővelKapcsolási pont szabadon választhatóMinden beton- műanyag- vagy fém...
Termékazonosító: 213415
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 32 990 Ft/db)
32 990 Ft
H-Tronic
1114620
WPS 3000 plus
Szintszabályozó
#####Füllen,#####Leeren
10.00 m
Vízszint kapcsoló, WPS 3000 Plus
2 érzékelővel
Kapcsolási pont szabadon választható
Minden beton- műanyag- vagy fém tárolóhoz
A kapcsoló kimenet konfigurálható NC / NO érintkezőként
Az elektronikus WPS3000plus töltési szintkülönbség kapcsoló tartályban, kútban, stb. lévő vezetőképes folyadékok automatikusa szintfelügyeletére alkalmas. A készülék egy előlapi tolókapcsolóval utántöltő készülékként vagy ürítő készülékként konfigurálható. Ekkor a folyadékszintet automatikusan két vízérzékelő (min. és max.) között tartja. Víz beszivárgásakor vagy egy meghatározott szint elérésekor behúz egy relét és be- vagy kikapcsol pl. egy hálózatról működtetett szivattyút, szelepet vagy riasztó berendezést. Alkalmas az összes beton- műanyag vagy fém tárolóhoz, gyorsan telepíthető, mivel az összes csatlakozója dugaszolható. A szinteséssel mozgó úszókapcsoló abszolút zavarmentesen dolgozik. A kapcsolási pont a tetszés szerinti vízállásoknál szabadon választható. A kapcsoló kimenet (relé) nyitóként vagy záróként konfigurálható az előlapon található kapcsolóval. Távmérés 25 m-ig kéteres vezetékkel lehetséges. Nincs veszélyes hálózati feszültség az érintkezőnél. Működtetése kezelést és felügyeletet nem igényel. Nagyon egyszerű és nagyon gyors szerelés, mivel dugaszolással telepíthető. LED kijelző a hálózat- , szint- és relé belapcsolás jelzéséhez.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Anyag: Műanyag · Funkció (úszókapcsoló): #####Füllen,#####Leeren · Hőmérséklet (max.): 40 °C · Hőmérséklet (min.): -15 °C · Kábelhossz: 10.00 m · Max. kapcsolási áram: 13 A · Méret, hossz: 60 mm · Méret, magasság: 80 mm · Méret, szélesség: 160 mm · Névleges feszültség: 230 V · Védelmi típus: IP20 · Érintkező típus: 1 váltó
| Funkció | Kitöltés |
|---|---|
| Funkció | Üríteni |
| Érintkező típus | 1 váltó |
| Névleges feszültség | 230 V |
| Max. kapcsolási áram | 13 A |
| Anyag | Műanyag |
| Hőmérséklet (min.) | -15 °C |
| Hőmérséklet (max.) | 40 °C |
| Kábelhossz | 10.00 m |
| Védelmi típus | IP20 |
| Méret | (H x Sz x Ma) 60 x 160 x 80 mm |
| Hossz | 60 mm |
| Szélesség | 160 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Teljesítményfelvét | <br> Kb. 1,5 W |
| Kapcsolási teljesítmény | <br> max. 3000 W |
| Hőmérséklettartomány | -15 - +40 °C |
| Üzemi feszültség | 230 V/50 Hz |
| Termék típus | Szintszabályozó |
| Termékazonosító | 213415 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 1057344 |
| Súly | 1.102 kg |
| Vonalkód | 4260003173460 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.