Analóg kétpólusú feszültségvizsgáló CAT IV 600 V, CAT III 1000 V, Benning DUSPOL Analog
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Feszültségvizsgáló DUSPOL, analógFeszültség max. 1000 V AC/ DCForgómező irány-, fázis-, polaritás vizsgálatVDE engedélyCAT IV 600VA DUSPOL analog műszer egy feszültségvizsgáló, lengőtekercs szintkijelzővel Alkalmas az el...
Termékazonosító: 137237
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 34 990 Ft/db)
34 990 Ft
Feszültség max. 1000 V AC/ DC
Forgómező irány-, fázis-, polaritás vizsgálat
VDE engedély
CAT IV 600V
A DUSPOL analog műszer egy feszültségvizsgáló, lengőtekercs szintkijelzővel Alkalmas az elektrotechnikában, iparban, karbantartásban, szervizben (hibakeresés) és fotovoltaik területen való felhasználásra.
Jellemzők:
Feszültség 12 V - 1.000 V AC/ DC (LED/ lengőtekercs) · Kijelzési fokozatok: 12, 24, 50, 120, 230, 400, 690, 1 000 V AC/ DC · Forgómező irány-/ fázisvizsgálat (LCD), polaritásvizsgálat (LED közvetlen kijelzés nyomógomb használat nélkül (nagyohmos vizsgálat) · Terhelés kapcsolás nyomógombbal (kisohmos vizsgálat) · FI védőkapcsoló tudatos kioldása · Rezgő riasztás a vizsgáló markolatban · Védettség IP 65 (por és vízsugár elleni védelem) · Masszív ház kialakítás gumirozott fogófelülettel · Bevizsgálva és engedélyezve DIN EN 61243-3, VDE 0682-401:2011-02 szerint · CAT IV 600 V, CAT III 1000 V túlfeszültség kategória
Műszaki adatok:
Gyártói szám: DUSPOL analog · Kalibrált: Gyári standard (tanúsítvány nélkül) · Kijelző (feszültségvizsgáló): LED,Vibrálás · Méret, hossz: 330 mm · Méret, magasság: 55 mm · Méret, szélesség: 85 mm · Mérési funkció (feszültségvizsgáló): Forgómező vizsgálat,FI vizsgálat,Fázis vizsgálat · Mérési kategória: CAT III 1000 V,CAT IV 600 V · Mérési tartomány (V/AC max.): 1000 V · Mérési tartomány (V/AC min.): 12 V · Mérési tartomány (V/DC min.): 12 V · Mérési tartomány (VDC max.): 1000 V · Mérési tartomány, V/AC: 12
Szállítás tartalma:
Használati útmutató.
| Védelmi típus | IP65 |
|---|---|
| Méret | (H x Sz x Ma) 330 x 85 x 55 mm |
| Súly | 450 g |
| Magasság | 55 mm |
| Hossz | 330 mm |
| Szélesség | 85 mm |
| Mérési tartomány, V/AC | 12 <bis/> 1000 V |
| Mérési tartomány, V/DC | 12 <bis/> 1000 V |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Kijelző | LED |
| Kijelző | Vibrálás |
| Mérési kategória | CAT III 1000 V |
| Mérési kategória | CAT IV 600 V |
| Mérési funkció | Forgómező vizsgálat |
| Mérési funkció | FI vizsgálat |
| Mérési funkció | Fázis vizsgálat |
| Gyártói szám | DUSPOL analog |
| Mérési tartomány (V/AC max.) | 1000 V |
| Mérési tartomány (V/AC min.) | 12 V |
| Mérési tartomány (VDC max.) | 1000 V |
| Mérési tartomány (V/DC min.) | 12 V |
| Kijelző | LED |
| Mérési tartomány (V) | 1 V - 1000 V/AC/DC |
| Túlfeszültség kategória | CAT IV 600 V, CAT III 1000 V |
| Termék típus | Kétpólusú feszültségvizsgáló |
| Termékazonosító | 137237 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 103700 |
| Súly | 349 g |
| Vonalkód | 4014651502611 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.