Analóg beépíthető lágyvasas táblaműszer, beépíthető árammérő műszer 25A Voltcraft AM 72x72
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Analóg beépíthető mérőműszer, AM-72X72/25A72 x 72 mm0 - 25 A/ACAnalóg, klasszikus kapcsolótáblába beépíthető mérőműszer, szabványos méretekkel. Ideális első beszereléshez és használható tartalék alkatrészként is.Jellemz...
Termékazonosító: 137197
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 090 Ft/db)
8 090 Ft
72 x 72 mm
0 - 25 A/AC
Analóg, klasszikus kapcsolótáblába beépíthető mérőműszer, szabványos méretekkel. Ideális első beszereléshez és használható tartalék alkatrészként is.
Jellemzők:
Lágyvasas mérő · AC skála. · Hátoldali kapcsos rögzítés.
Műszaki adatok:
Beépítési méret: 68 x 68 mm mm · Elektromos csatlakozás: Csavaros szorítók · Gyártói szám: AM-72X72/25A · Hőmérséklettartomány: -25 ... +55 °C · Méret, magasság: 72 mm · Méret, szélesség: 72 mm · Mérési tartomány: 25 A · Műszertípus: Lágyvasas · Pontossági osztály: 1.5 · Súly: 103 g · Típus: DE · Túlfeszültség kategória: CAT III
Szállítás tartalma:
Rögzítő kapcsok,Adatlap.
| Méret | (Sz x Ma) 72 mm x 72 mm |
|---|---|
| Hőmérséklettartomány | -25 - +55 °C |
| Gyártói szám | AM-72X72/25A |
| Szín | Fekete |
| Szín | Fehér |
| Magasság | 72 mm |
| Szélesség | 72 mm |
| Beépítési szélesség | 68 mm |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Elektromos csatlakozó | Csavaros csatlakozás |
| Hangszer típus | Forgóvas |
| Mérési kategória | CAT III |
| Mérő funkció | Áramerősség AC |
| Beépítési mélység | 49.5 mm |
| Beépítési magasság | 68 mm |
| Mérési tartomány (max.) | 25 A |
| Mérési tartomány (min.) | 0 A |
| Beépítési méret | 68 x 68 mm mm |
| Pontossági osztály | 1.5 |
| Típus | DE |
| Mérési tartomány | 25 A |
| Súly | 103 g |
| Termék típus | Analóg beépíthető mérőműszer |
| Termékazonosító | 137197 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 103531 |
| Súly | 161 g |
| Vonalkód | 4016138786095 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.