Analóg beépíthető lágyvasas táblaműszer, beépíthető árammérő műszer 15A Voltcraft AM 72x72
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Analóg beépíthető műszer, AM-72x72/15A72 x 72 mm0 - 15 A/ACAnalóg, klasszikus kapcsolótáblába beépíthető mérőműszer, szabványos méretekkel. Ideális első beszereléshez és használható tartalék alkatrészként is.Jellemzők: Lágyvasas mérő · AC skála. · Há...
Termékazonosító: 137196
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 490 Ft/db)
9 490 Ft
72 x 72 mm
0 - 15 A/AC
Analóg, klasszikus kapcsolótáblába beépíthető mérőműszer, szabványos méretekkel. Ideális első beszereléshez és használható tartalék alkatrészként is.
Jellemzők:
Lágyvasas mérő · AC skála. · Hátoldali kapcsos rögzítés.
Műszaki adatok:
Beépítési méret: 68 x 68 mm mm · Elektromos csatlakozás: Csavaros szorítók · Gyártói szám: AM-72X72/15A · Hőmérséklettartomány: -25 ... +55 °C · Méret, magasság: 72 mm · Méret, szélesség: 72 mm · Mérési tartomány: 15 A · Műszertípus: Lágyvasas · Pontossági osztály: 1.5 · Súly: 103 g · Típus: DE · Túlfeszültség kategória: CAT III
Szállítás tartalma:
Rögzítő kapcsok,Adatlap.
| Méret | (Sz x Ma) 72 mm x 72 mm |
|---|---|
| Hőmérséklettartomány | -25 - +55 °C |
| Gyártói szám | AM-72X72/15A |
| Szín | Fekete |
| Szín | Fehér |
| Magasság | 72 mm |
| Szélesség | 72 mm |
| Beépítési szélesség | 68 mm |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Elektromos csatlakozó | Csavaros csatlakozás |
| Hangszer típus | Forgóvas |
| Mérési kategória | CAT III |
| Mérő funkció | Áramerősség AC |
| Beépítési mélység | 49.5 mm |
| Beépítési magasság | 68 mm |
| Mérési tartomány (max.) | 15 A |
| Mérési tartomány (min.) | 0 A |
| Beépítési méret | 68 x 68 mm mm |
| Pontossági osztály | 1.5 |
| Típus | DE |
| Mérési tartomány | 15 A |
| Súly | 103 g |
| Termék típus | Analóg beépíthető mérőműszer |
| Termékazonosító | 137196 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 103530 |
| Súly | 153 g |
| Vonalkód | 4016138786101 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.