Elektronikus nyomáskapcsoló, fekete, kék, Renkforce
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Elektronikus nyomáskapcsolóMaximális átfolyás 4800 l/hSzárazonfutás elleni védelemA kerti szivattyú házi vízművé történő kiegészítéséhezA nyomáskapcsoló kiválóan alkalmas egy házi vízellátáshoz való szivattyú működtetéséhez. S...
Termékazonosító: 238574
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 18 990 Ft/db)
18 990 Ft
Maximális átfolyás 4800 l/h
Szárazonfutás elleni védelem
A kerti szivattyú házi vízművé történő kiegészítéséhez
A nyomáskapcsoló kiválóan alkalmas egy házi vízellátáshoz való szivattyú működtetéséhez. Szállított folyadékként csak tiszta édesvíz engedélyezett (esővíz ciszternából, talajvíz saját kútból). A szállított folyadék hőmérséklete max. +55 °C lehet. A nyomáskapcsolót egy kerti szivattyú kimenetére kell rögzíteni. Ott aktiválja ill. deaktiválja a kerti szivattyút a meglévő víznyomástól függően.
Műszaki adatok:
Bekapcsolási nyomás: 1 bar · Belső menet: 1" · Csatlakozási mód: Védőérintkezős dugó · Hőmérséklet (max.): 55 °C · Kikapcsolási nyomás: 1.5 bar · Kábelhossz: 2 m · Külső menet: 1" · Max. kapcsolási áram: 10 A · Munka nyomás: 10 bar · Méret, hossz: 175 mm · Méret, magasság: 173 mm · Méret, szélesség: 109 mm · Működési nyomás: 10 bar (max) · Típus (kategória): Víz-nyomókapcsoló · Védelmi típus: IP44 · Átfolyási mennyiség (max.): 4800 l/óra · Üzemi feszültség: 230 V
Szállítás tartalma:
Nyomáskapcsoló,Használati útmutató.
| Üzemi feszültség | 230 V |
|---|---|
| Max. kapcsolási áram | 10 A |
| Munka nyomás | 10 bar |
| Működési nyomás | 10 bar (max) |
| Bekapcsolási nyomás | 1 bar |
| Kikapcsolási nyomás | 1.5 bar |
| Belső menet | 1" |
| Külső menet | 1" |
| Csatlakozó | Védőérintkezős dugó |
| Kábelhossz | 2.00 m |
| Átfolyási mennyiség (max.) | 4800 l/óra |
| Hőmérséklet (max.) | 55 °C |
| Védelmi típus | IP44 |
| Méret | (H x Sz x Ma) 175 x 109 x 173 mm |
| Hossz | 175 mm |
| Szélesség | 109 mm |
| Magasság | 173 mm |
| Teljesítményfelvét | 2300 W |
| Üzemi nyomás | max. 10 bar |
| Kapcsolási teljesítmény | 10 A |
| Max. átfolyás | 4800 l/óra |
| Csatlakozás | 25 mm (1") |
| Hőmérséklettartomány | max. +55 °C |
| Üzemi feszültség | 230 V/50 Hz |
| Termék típus | Víz-nyomókapcsoló |
| Termékazonosító | 238574 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 1034067 |
| Súly | 1.389 kg |
| Vonalkód | 4016138863222 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.