Infra hőmérő lézeres célzóval 10:1 -30 től +500 °C IP 54 por és vízálló, Fluke 62 Max 4130474
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Infravörös hőmérő, Fluke 62 MaxOptika 10:1Mérési tartomány -30 ... +500 °CPontosság ±1,5 ºC vagy a mért érték ±1,5%-aMasszív: 3 méterről való leejtéssel tesztelveVédettség portól és fröccsenő víztől: IP 54A Fluke 62 MA...
Termékazonosító: 136890
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 71 990 Ft/db)
71 990 Ft
Optika 10:1
Mérési tartomány -30 ... +500 °C
Pontosság ±1,5 ºC vagy a mért érték ±1,5%-a
Masszív: 3 méterről való leejtéssel tesztelve
Védettség portól és fröccsenő víztől: IP 54
A Fluke 62 MAX infravörös hőmérőt speciálisan az Ön munkával kapcsolatos követelményeinek megfelelően fejlesztettük ki, és mindent nyújt, ami egy mérőműszertől várható: kompakt méretek, nagy pontosság és igen jelentős felhasználóbarát kialakítás. A por és fröccsenő víz elleni védelem megfelel az IP54-nek. Pontos, de olyan stabil, hogy egy 3 m-ről való leejtés sem károsítja.
Jellemzők:
Kijelzés: Min/max/középérték/különbség értéke · °C/°F átkapcsolás · Egyes spot lézer · Háttérvilágítás · Max- és min riasztás: mérési értékek a határértékeken kívül
Műszaki adatok:
Alappontosság: 1.5 % · Emissziós fok (max.): 1.0 · Emissziós fok (min.): 0.1 · Felbontás (hőmérséklet): 0.2 °C · Hőmérséklet (max.): +500 °C · Hőmérséklet (min.): -30 °C · Megszólalási idő:
Szállítás tartalma:
1 elem (ceruza),Használati útmutató.
| Méret | (H x Sz x Ma) 175 x 85 x 75 mm |
|---|---|
| Magasság | 75 mm |
| Hossz | 175 mm |
| Szélesség | 85 mm |
| Emissziós fok (max.) | 1.0 |
| Emissziós fok (min.) | 0.1 |
| Optika | 10:1 |
| Alappontosság | 1.5 % |
| Alappontosság | 1.5 °C |
| Felbontás (hőmérséklet) | 0.2 °C |
| Megszólalási idő | <lt/> 500 ms (a mérés 95 %-a) |
| Pontosság | Pontosság ±1,5 ºC vagy a mért érték ±1,5%-a |
| Hőmérséklet | -30 ... +500 °C |
| Optika | 10 : 1 |
| Tápellátás | 1 db ceruzaelem (AA) |
| Hőmérséklet (max.) | +500 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -30 °C |
| Súly | 255 g |
| Termék típus | Infra hőmérő |
| Termékazonosító | 136890 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 102267 |
| Súly | 420 g |
| Vonalkód | 95969620208 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.