LogiLink PN101B 19 coll Hálózati szekrény vakfedél 1 ME Fekete
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Takarólemez 19-os rackszekrényhez, fekete LogiLink PN101B19 "-es zárt redőnypanel 1U, feketeZárt takarólemez az üres felületekhez a 19 "-es beépítési szintenAcéllemez 1.2mm1 magassági egységhezVilágosszürke vagy fekete szí...
Termékazonosító: 295260
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 790 Ft/db)
1 790 Ft
19 "-es zárt redőnypanel 1U, fekete
Zárt takarólemez az üres felületekhez a 19 "-es beépítési szinten
Acéllemez 1.2mm
1 magassági egységhez
Világosszürke vagy fekete színű
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok:
Alkalmas hálózati szerkény (coll): 19 coll · Anyag: Acél · Gyártói szín: Fekete · Magasságegység (ME): 1 ME · Méret, magasság: 44 mm · Méret, szélesség: 482.6 mm
| Alkalmas hálózati szerkény (coll) | 19 coll |
|---|---|
| Magasságegység | 1 ME |
| Méret | (Sz x Ma) 482.6 mm x 44 mm |
| Anyag | Acél |
| Tartalom | 1 db |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 482.6 mm |
| Magasság | 44 mm |
| Termék típus | Hálózati szekrény vakfedél |
| Termékazonosító | 295260 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 1017781 |
| Súly | 292 g |
| Vonalkód | 4052792026290 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.














Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.