LogiLink PDU9C02 19 coll Hálózati szekrény elosztó 1 ME Védőérintkezős dugalj Kapcsolóval Fekete
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
19-os rackszekrénybe építhető konnektorsáv, 9 részes hálózati elosztó LogiLink PDU9C0119 hüvelykes tápcsík, 9-irányú, kapcsolóval, fekete9x földelt aljzatokKiváló minőségű 19 "-es tápcsík a 19" -es profilkeretbe történő felszerelé...
Termékazonosító: 295232
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 390 Ft/db)
9 390 Ft
19 hüvelykes tápcsík, 9-irányú, kapcsolóval, fekete
9x földelt aljzatok
Kiváló minőségű 19 "-es tápcsík a 19" -es profilkeretbe történő felszereléshez (1U)
Robusztus, hőálló ház alumíniumötvözettel
Műszaki adatok: 250 VAC, 50 / 60Hz / 16A, max. 3500 W
Be-/kikapcsoló
2 m csatlakozókábel
Stabil tápcsík a 19 "-es profilkeretbe való felszereléshez. A rendkívül robusztus és hőálló konstrukciónak köszönhetően ideális a hálózati / szerver szekrényhez.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok:
Alkalmas hálózati szerkény (coll): 19 coll · Csatlakozóalj típus: Védőérintkezős dugalj · Dugaljak száma: 9 · Feszültség (max.): 250 V/AC · Gyártói szín: Fekete · Hálózati szekrény jellemzők: Kapcsolóval · Kábelhossz: 2.00 m · Magasságegység (ME): 1 ME · Méret, magasság: 44 mm · Méret, mélység: 462 mm · Méret, szélesség: 44 mm · Teljesítmény: 3500 W · Áramerősség: 16 A
| Jellemzők | Kapcsolóval |
|---|---|
| Alkalmas hálózati szerkény (coll) | 19 coll |
| Magasságegység | 1 ME |
| Csatlakozóalj típus | Védőérintkezős dugalj |
| Dugaljak száma | 9 |
| Feszültség (max.) | 250 V/AC |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 44 x 44 x 462 mm |
| Áramerősség | 16 A |
| Teljesítmény | 3500 W |
| Kábelhossz | 2.00 m |
| Tartalom | 1 db |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 44 mm |
| Magasság | 44 mm |
| Mélység | 462 mm |
| Termék típus | Hálózati szekrény elosztó |
| Termékazonosító | 295232 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 1017752 |
| Súly | 950 g |
| Vonalkód | 4052792043754 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Minden rendben volt, korrekt Partner, ajánlom őt
leexus_a –