LogiLink SF2C35B 19 coll Hálózati szekrény készüléktalp 2 ME Fix beépítés Alkalmas szekrény mélység: 450 mm Fekete
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Készüléktartó polc, 19-os rackszekrényhez, fekete T=250mm LogiLink SF2C35B19 "polc, csak az első rögzítésével T = 250mm, feketePolc az 19 "elülső profilhoz való felszereléshez430x250 mm-es lábnyom1,5 mm-es acéllemez szellőző n...
Termékazonosító: 295190
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 490 Ft/db)
7 490 Ft
19 "polc, csak az első rögzítésével T = 250mm, fekete
Polc az 19 "elülső profilhoz való felszereléshez
430x250 mm-es lábnyom
1,5 mm-es acéllemez szellőző nyílásokkal
Statikus terhelhetőség max. 15 kg
festett világosszürke vagy fekete
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok:
Alkalmas hálózati szerkény (coll): 19 coll · Alkalmas szekrény mélység: 450 mm · Anyag: Acél · Gyártói szín: Fekete · Hálózati szekrény jellemzők: Fix beépítés · Magasságegység (ME): 2 ME · Méret, magasság: 59 mm · Méret, mélység: 250 mm · Méret, szélesség: 483 mm · Terhelés (max.): 15 kg · További műszaki adatok: Alkalmas mind a 19 " -es szekrénytípusokhoz
| Jellemzők | Fix beépítés |
|---|---|
| Alkalmas hálózati szerkény (coll) | 19 coll |
| Magasságegység | 2 ME |
| Alkalmas szekrény mélység | 450 mm |
| Terhelés (max.) | 15 kg |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 483 x 59 x 250 mm |
| Anyag | Acél |
| Tartalom | 1 db |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 483 mm |
| Magasság | 59 mm |
| Mélység | 250 mm |
| Termék típus | Hálózati szekrény készüléktalp |
| Termékazonosító | 295190 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 1017552 |
| Súly | 1.416 kg |
| Vonalkód | 4052792026528 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.