Ansmann univerzális elemteszter
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Univerzális akkuteszterZsebformátumAnalóg kapacitás kijelző1,2 V-os akkukhoz is használhatóKézbeillő akkuvizsgáló zsebformátumban. Analóg kapacitás kijelzés mutatós készülékkel.Jellemzők: Alkalmas: az összes...
Termékazonosító: 136649
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 490 Ft/db)
4 490 Ft
Zsebformátum
Analóg kapacitás kijelző
1,2 V-os akkukhoz is használható
Kézbeillő akkuvizsgáló zsebformátumban. Analóg kapacitás kijelzés mutatós készülékkel.
Jellemzők:
Alkalmas: az összes 1,5 V-os elemhez · Minden 1,2 V-os akkuhoz · Minden 1,5 V-os gombelemhez · Minden 9 V-os elemhez és akkuhoz.
| Kijelző | Analóg |
|---|---|
| Alkalmas | Mikro |
| Alkalmas | Ceruza |
| Alkalmas | Baby (C) |
| Alkalmas | Góliát (D) |
| Alkalmas | 9 V-os |
| Alkalmas | Lady (N) |
| Alkalmas | Gombelem |
| Mérési tartomány | 1,2 V |
| Mérési tartomány | 1,5 V |
| Mérési tartomány | 3 V |
| Mérési tartomány | 9 V |
| Cella típus | Akku |
| Cella típus | Elem |
| Gyártói szám | Check-It |
| Termék típus | Elemteszter |
| Termékazonosító | 136649 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 101716 |
| Súly | 54 g |
| Vonalkód | 4013674000005 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.