Kiforrasztó huzal Hossz 1.5 m Szélesség 3.0 mm Toolcraft ZD-180
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Kiforrasztó huzalFinom réz háló kiforrasztó huzal, a forrasztóón optimális kiforrasztásához.Műszaki adatok: Forrasztóón típus: Kiforrasztó huzal · Méret, hossz: 1.5 m · Méret, szélesség: 3.0 mmFigyelem: F...
Termékazonosító: 239441
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 985 Ft/db)
985 Ft
Finom réz háló kiforrasztó huzal, a forrasztóón optimális kiforrasztásához.
Műszaki adatok:
Forrasztóón típus: Kiforrasztó huzal · Méret, hossz: 1.5 m · Méret, szélesség: 3.0 mm
Figyelem:
Folyasztószerrel bevonva.
| Szélesség | 3.0 mm |
|---|---|
| Hossz | 1.5 m |
| Termék típus | Kiforrasztó huzal |
| Termékazonosító | 239441 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 1013274 |
| Súly | 15 g |
| Vonalkód | 4016138861921 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.