Pákahegy 5.6mm-es véső formájú 23/45W-os Toolcraft pákához TOOLCRAFT KK-23045P Tip D
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Tartalék forrasztóhegyAlkalmas a Switcher 23 / 45 W-os forrasztópákához.Műszaki adatok: Alkalmas: Forrasztópáka, Switcher 23 / 45 W · Alkalmas márka (forrasztástechnika): Toolcraft · Forrasztóhegy típus: Forrasztóhegy · Gyá...
Termékazonosító: 259832
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 190 Ft/db)
2 190 Ft
Alkalmas a Switcher 23 / 45 W-os forrasztópákához.
Műszaki adatok:
Alkalmas: Forrasztópáka, Switcher 23 / 45 W · Alkalmas márka (forrasztástechnika): Toolcraft · Forrasztóhegy típus: Forrasztóhegy · Gyártói szám: KK-23045P Tip D · Hegy forma: Véső forma · Hegy méret: 5.6 mm · Méret, szélesség: 5.6 mm
| Hegy forma | Véső forma |
|---|---|
| Gyártói szám | KK-23045P Tip D |
| Alkalmas | Forrasztópáka, Switcher 23 / 45 W |
| Szélesség | 5.6 mm |
| Alkalmas márka | Toolcraft |
| Hegy méret | 5.6 mm |
| Termék típus | Forrasztóhegy |
| Termékazonosító | 259832 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 1013234 |
| Súly | 13 g |
| Vonalkód | 4016138861891 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.