CR2032 forrfüles lítium gombelem, forrasztható, álló, 3 V, 225 mA, Renata CR2032.MFR-RV
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Renata lítium gombelem CR 2032 3 kivezetésselNagy energiasűrűségCsekély önkisülésHullámforrasztáshoz alkalmasHosszú élettartamú elemek csekély önkisüléssel, nagy energiasűrűséggel és jó hőmérsékletviszonyokkal. 3 kivezetéssel...
Termékazonosító: 202435
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 785 Ft/db)
785 Ft
Nagy energiasűrűség
Csekély önkisülés
Hullámforrasztáshoz alkalmas
Hosszú élettartamú elemek csekély önkisüléssel, nagy energiasűrűséggel és jó hőmérsékletviszonyokkal. 3 kivezetéssel áramköri lapokon függőleges szerelésre.
Jellemzők:
Kiváló forraszthatóság forrasztáshoz plattírozott helyekkel · Hullámforrasztáshoz alkalmas · Nagy energiasűrűség · Csekély önkisülés · Forrasztófülek nemesacélból AISI 301, vastagság 0.15 mm · Ónozott forrasztási felület, folytonosan ónozott, vastagság legalább. 2.5 µm. Forraszthatóság MIL-STD 883C, eljárás 2003.3 ·
Műszaki adatok:
Akku/elem típus: Gombelem · Csatlakozó (akku): Nyák forrfülek · Elem- és akkuméret: CR 2032 · Elem-/akkutechnológia: Lítium · Feszültség: 3 V · Hasonló típusú elemek- és akkuk: BR2032,DL2032,ECR2032,KCR2032,KL2032,KECR2032,LM2032,5004LC,SB-T15,L14,SR2032,EA-2032C · Hőmérséklettartomány: -30 ... +70 °C · Kapacitás (mAh, Ah): 225 mAh · Kivitel: Forrasztócsúcsok, függőleges · Méret, magasság: 25 mm · Súly: 3 g · Tartalom: 1 db · További műszaki adatok: Tűtávolság 10 és 3,5 mm · Átmérő: 20 mm
| Méret | CR 2032 |
|---|---|
| Csatlakozó | Nyák forrfülek |
| Technológia | Lítium |
| Feszültség | 3 V |
| Kapacitás | 225 mAh |
| Magasság | 25 mm |
| Átmérő | 20 mm |
| Súly | 3 g |
| Hőmérséklettartomány | -30 ... +70 °C |
| Alternatív megnevezések | BR2032 |
| Alternatív megnevezések | DL2032 |
| Alternatív megnevezések | ECR2032 |
| Alternatív megnevezések | KCR2032 |
| Alternatív megnevezések | KL2032 |
| Alternatív megnevezések | KECR2032 |
| Alternatív megnevezések | LM2032 |
| Alternatív megnevezések | 5004LC |
| Alternatív megnevezések | SB-T15 |
| Alternatív megnevezések | L14 |
| Alternatív megnevezések | SR2032 |
| Alternatív megnevezések | EA-2032C |
| Kivitel | Forrasztócsúcsok, függőleges |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (Ø x Ma) 20 mm x 25 mm |
| Termék típus | Gombelem |
| Termékazonosító | 202435 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 1009418 |
| Súly | 3 g |
| Vonalkód | 2050001863072 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.