Napelemes szökőkút szivattyú rendszer, 2 W, renkforce
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Renkforce 1007584 Napelemes szivattyú készlet Napelemes szivattyú rendszer, 2 WMaximális szállítási magasság 0,65 mMax. szállítási teljesítmény: 170 l/óraNapelemes modul földelő tüské...
Termékazonosító: 238536
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 15 990 Ft/db)
15 990 Ft
Renkforce
1007584
Napelemes szivattyú készlet
Napelemes szivattyú rendszer, 2 W
Maximális szállítási magasság 0,65 m
Max. szállítási teljesítmény: 170 l/óra
Napelemes modul földelő tüskével együtt
Búvárszivattyú 5 m-es csatlakozóvezetékkel
4 db felszálló cső és 4 db fúvóka feltét különböző szökőkút lehetőségekhez
Használja a Nap erejét, hogy a napelemes készlettel szökőkutat vagy vízoszlopot állítson elő. A dugaszolásra kész rendszer beüzemelése gyerekjáték. Polikristályos napelem modullal és rendkívül kis kopású, kefe nélküli szivattyú motorral.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Kábelhossz: 5.00 m · Méret (szivattyú): (LxBxH) 76 x 36 x 56 mm · Méret, hossz: 20 mm · Méret, magasság: 190 cm · Méret, szélesség: 138 mm · Névleges feszültség, szivattyú: 6 V · Névleges teljesítmény (modul): 6 V · Névleges teljesítmény (napelem): 2 Wp · Névleges teljesítmény (pumpa): 2 W · Névleges áram (modul): 340 mA · Szállítási magasság (max.): 0.65 m · Szállítási mennyiség (max.): 170 l/h · További műszaki adatok: Modul: Méret (H x Sz x Ma): 190 x 138 x 20 mm · Merülési mélység: 1 m · üzemeltetési
Package contents:
1 db napelem modul leszúró cövekkel · 1 merülőszivattyú 5 m csatlakozó vezetékkel · 4 db felszálló cső és 4 db fúvóka feltét különböző szökőkút lehetőségekhez · Használati útmutató.
| Üzemi feszültség | 6 V |
|---|---|
| Szállítási magasság | 0.65 m |
| Szállítási mennyiség | 170 l/óra |
| Kábelhossz | 5.00 m |
| Névleges feszültség, szivattyú | 6 V |
| Névleges teljesítmény (pumpa) | 2 W |
| Névleges teljesítmény (modul) | 6 V |
| Névleges teljesítmény (napelem) | 2 Wp |
| Névleges áram (modul) | 340 mA |
| Méret | (LxBxH) 76 x 36 x 56 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 20 mm x 138 mm x 190 cm |
| Hossz | 20 mm |
| Szélesség | 138 mm |
| Magasság | 190 cm |
| Termék típus | Napelemes szivattyú készlet |
| Termékazonosító | 238536 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 1007584 |
| Súly | 915 g |
| Vonalkód | 4016138859140 |
4 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Minden rendben volt. Ajánlom!
marabera –
Korrekt eladó
ferierd –