Papírsárkány, Maja a méhecske gyereksárkány 1150mm Günther 1197
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Maja a méhecske papírsárkány, kisgyermekeknekMár enyhe szélnél is szállNagyon könnyű röptetniFogantyúval és zsinórralKönnyű műanyag vázszerkezetKönnyen tisztítható felületEgyzsinóros sárkány poliészter fólia vitorlával...
Termékazonosító: 213386
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 790 Ft/db)
2 790 Ft
Már enyhe szélnél is száll
Nagyon könnyű röptetni
Fogantyúval és zsinórral
Könnyű műanyag vázszerkezet
Könnyen tisztítható felület
Egyzsinóros sárkány poliészter fólia vitorlával Már enyhe szélnél is száll.Nagyon könnyű röptetni.
Műszaki adatok:
Fesztáv: 1150 mm · Modellnév: Maja a méhecske · Méret, magasság: 630 mm · Szélerősség megfelelőség (Beaufort) (min.): 4 bft · Szélsebesség megfelelőség (Beaufort) (max.): 6 bft · Sárkány típus: Sárkány · Vitorlaanyag: Polietilén fólia
Szállítás tartalma:
Sárkány,Sárkányzsinór,Fogantyú,Használati útmutató.
| Kivitel | Egy zsinóros |
|---|---|
| Vitorlaanyag | Polietilén fólia |
| Fesztáv | 1150 mm |
| Magasság | 630 mm |
| Szélerősség megfelelőség (Beaufort) (min.) | 4 bft |
| Szélsebesség megfelelőség (Beaufort) (max.) | 6 bft |
| Modellnév | Maja a méhecske |
| Termék típus | Sárkány |
| Termékazonosító | 213386 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 1005399 |
| Súly | 84 g |
| Vonalkód | 4001664011971 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Gyors,pontos,megbízható partner! :)
isoeni –