Toolland Kettős tapadókorong színe: sárga Tartóerő (max.) 60 kg
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Toolland Kettős tapadókorong színe: sárga Tartóerő (max.) 60 kg
Termékazonosító: 885152
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 090 Ft/db)
4 090 Ft
| Méret | (Ø) 11.5 cm |
|---|---|
| Tartalom | 1 db |
| Átmérő | 11.5 cm |
| Tartóerő (max.) | 60 kg |
| Termék típus | Szívóemelő |
| Termékazonosító | 885152 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 078219 |
| Súly | 595 g |
| Kategória | Automatizáció, pneumatika>Továbbítás technika>Szállítás technika>Emelőszerkezetek, vákuumos emelők |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Megbízható partner. Ajánlom mindenkinek.
Balaz908 –