Norgren D00601200 Szűkítő csap Cső átmérő 12 mm 1 db
Gyártó: Norgren
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Norgren D00601200 Szűkítő csap Cső átmérő 12 mm 1 db
Termékazonosító: 921875
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 090 Ft/db)
4 090 Ft
| Üzemi médium | Sűrített levegő, folyadékok, az NSF (51 és 61), a WRAS és az SKZert szerint tanúsított folyadékokhoz az élelmiszeriparban |
|---|---|
| Anyag | Alap test: acetál · Tömítés és O-gyűrűk: NBR · Kioldó és visszatartó gyűrű: acetál · Kézi gyűrű: rozsdamentes acél |
| Gyártói szám | D00601200 |
| Készülékhőmérséklet (min.) | -20 °C |
| Készülékhőmérséklet (max.) | +65 °C |
| Max. üzemi nyomás | 12 bar |
| Cső Ø | 12 mm |
| Termék típus | Szűkítő csap |
| Termékazonosító | 921875 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Norgren |
| Cikkszám | 582465 |
| Súly | 22 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.