Gyémántszemcsés vágókorong készlet Ø 22 mm/3,2 mm 2 db, Basetech BT-1783924
Gyártó: Basetech
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Gyémántszemcsés vágókorongok, 22 m, 3,2 mm, 2 dbMűszaki adatok: Átmérő: 22 mmSzállítás tartalma: 2 db szár,2 db vágókorong
Termékazonosító: 723662
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 590 Ft/db)
1 590 Ft
Műszaki adatok:
Átmérő: 22 mm
Szállítás tartalma:
2 db szár,2 db vágókorong
| Méret | (Ø) 22 mm |
|---|---|
| Átmérő | 22 mm |
| Termékazonosító | 723662 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Basetech |
| Cikkszám | 1783924 |
| Súly | 25 g |
| Vonalkód | 4053199583294 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.