VL2020 lítium gombakku, beforrasztható, álló, 3 V 20 mAh, Panasonic VL2020-1VCE
Gombakku, lítium VL2020-1VCEHőmérséklettartomány: -20 ... +60 °CMinimális önkisülésVanádium lítium gombelem levezetővel.Műszaki adatok: Csatlakozó (akku): Nyák forrfülek · Elem- és akkuméret: VL 2020 · Elem-/akkutechnológia: Lítium · Feszültség: 3 V ...
Termékazonosító: 242724
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 690 Ft/db)
Várhatóan rendelhető: Nincs információ
1 690 Ft
Hőmérséklettartomány: -20 ... +60 °C
Minimális önkisülés
Vanádium lítium gombelem levezetővel.
Műszaki adatok:
Csatlakozó (akku): Nyák forrfülek · Elem- és akkuméret: VL 2020 · Elem-/akkutechnológia: Lítium · Feszültség: 3 V · Kapacitás (mAh, Ah): 20 mAh · Kivitel: álló · Méret, magasság: 2 mm · Pin-távolság: 10.2 mm · Tartalom: 1 db · Termék típus: Gombakku · Átmérő: 20 mm · Újratölthető: Igen
| Méret | VL 2020 |
|---|---|
| Csatlakozó | Nyák forrfülek |
| Feszültség | 3 V |
| Kapacitás | 20 mAh |
| Technológia | Lítium |
| Átmérő | 20 mm |
| Magasság | 2 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Újratölthető | Igen |
| Méret | (Ø x Ma) 20 mm x 2 mm |
| Kivitel | álló |
| Pin-távolság | 10.2 mm |
| Termék típus | Gombakku |
| Termékazonosító | 242724 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 251325 |
| Súly | 4.2 g |
| Vonalkód | 2050000660634 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Minden a legnagyobb rendben ment.
herbakzsolt –
Korrekt és megbízható eladó, csak ajánlani tudom! ++++
PLAAYA –