Csőfogók
Knipex KNIPEX 83 61 015 Csőfogó 45° 1 1/2
Gyártó: Knipex
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Knipex KNIPEX 83 61 015 Csőfogó 45° 1 1/2
Termékazonosító: 807794
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 28 990 Ft/db)
28 990 Ft
| Kulcstávolság | 60 mm |
|---|---|
| Hossz | 420 mm |
| Pofa nyitás | 45° |
| Anyag | Króm-vanádium golyóscsapágy acél |
| Anyagjellemző | Edzett |
| Cső átmérő collban (max.) | 1 1/2" |
| Jellemzők | Gyorsátállítással |
| Fogó forma | C |
| Gyártói szám | 83 61 015 |
| Szorítási tartomány (max.) | 60 mm |
| Súly | 1470 g |
| Termék típus | Csőfogó |
| Termékazonosító | 807794 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Knipex |
| Cikkszám | 1168901 |
| Súly | 1.595 kg |
| Vonalkód | 4003773077619 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.