Villanyszerelési vezetékek
Helukabel 32004 SW Földelő vezeték NYY-J-RE 1 x 16 mm² Fekete méteráru
Gyártó: XBK Kabel
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Helukabel 32004 SW Földelő vezeték NYY-J-RE 1 x 16 mm² Fekete méteráru
Termékazonosító: 870089
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 790 Ft/db)
5 790 Ft
| Kábeltípus | NYY-J-RE |
|---|---|
| Erek száma | 1 x |
| Keresztmetszet (erenként) | 16 mm² |
| Keresztmetszet | 1 x 16 mm² |
| Jellemzők | Lángálló |
| Jellemzők | Földben fektethető |
| Külső Ø | 11 mm |
| Tartalom | méteráru |
| Névleges feszültség | 1000 V |
| Névleges feszültség U0 | 600 V |
| Hajlítási sugár | 12 |
| Csomagolva | Nem |
| Méteráru | Igen |
| Halogénmentes | Nem |
| Árnyékolt | Nem |
| Gyártói szám | NYY-JRE |
| Szigetelőanyag | PVC |
| RoHS konform | Igen |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (min.) | -5 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (max.) | +50 °C |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (min.) | -40 °C |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (max.) | +70 °C |
| Gyártói szám | NYY-J-RE |
| Termék típus | Földelő vezeték |
| Termékazonosító | 870089 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | XBK Kabel |
| Cikkszám | 607313 |
| Súly | 246 g |
| Vonalkód | 2050001539496 |
Villanyszerelési vezetékeinkkel biztosíthatja az elektromos áram megfelelő és biztonságos szállítását épületekben és ipari berendezésekben. Kínálatunkban megtalálható LappKabel, Helukabel, Kopp, VOKA Kabelwerk és XBK Kabel márkák vezetékcsaládjai, amelyek a legmagasabb minőségi követelményeknek felelnek meg. Válassza a számára legmegfelelőbb áramköri kábelt, legyen az ÖLFLEX® EB robbanásbiztos kábel vagy egy klasszikus NYM-J földkábel.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.