Wera 2054 Elektronika- és finommechanika Belső hatlap csavarhúzó Kulcsszélesség: 1.27 mm Kulcsszélesség: 0.05 coll Penge hossz: 40 mm Méret, hossz: 137 mm
Gyártó: Wera
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wera 2054 Elektronika- és finommechanika Belső hatlap csavarhúzó Kulcsszélesség: 1.27 mm Kulcsszélesség: 0.05 coll Penge hossz: 40 mm Méret, hossz: 137 mm
Termékazonosító: 775909
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 490 Ft/db)
2 490 Ft
| Alkalmazás | Elektronika- és finommechanika |
|---|---|
| Kulcsszélesség | 1.27 mm |
| Kulcsszélesség | 0.05 coll |
| Penge hossz | 40 mm |
| Hossz | 137 mm |
| Markolat átmérő | 13 mm |
| Markolat hossz | 97 mm |
| Penge kivitel | Kerek penge |
| Anyag | Szerszámacél |
| Anyagjellemző | Ötvözött |
| Anyagjellemző | Nikromatt |
| Súly | 14.4 g |
| Elhajtás | Belső hatlap |
| Jellemzők | Többkomponensű markolat |
| Jellemzők | Gömbfej |
| Penge Ø | 3 mm |
| Kivitel | Hex Plus, nicromatt, Black Point felső |
| Méret (markolat) | 97 mm |
| Kulcstávolság | 0.05" (1.27 mm) |
| Termék típus | Belső hatlap csavarhúzó |
| Termékazonosító | 775909 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 825714 |
| Súly | 14.5 g |
| Vonalkód | 4013288032140 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.